X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه برنده شدن سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 1395

چهارشنبه 27 مرداد 1395 ساعت 03:16

نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه برنده شدن سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 1395

نتیجه مسابقه وزنه برداری امشب بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو 2:30/وزنه برداری بهداد سلیمی امشب 2:30/نتایج وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک ریو/نتیجه 26 مرداد 95

 

فیلم لحظه برنده شدن بهداد سلیمی 27 مرداد 95 + دانلود کلیپ زدن رکورد المپیک ریو 2016 وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 1395

 95

وزنه بردار فوق سنگین کشورمان در حرکت یکضرب خود در المپیک وزنه ٢٠٦ را بالای سر خواهد برد.

به گزارش "فتو کده 95 " مسابقات وزنه برداری المپیک ریو 2019 بهداد سلیمی 27 مرداد 95  از ساعتی پیش در دسته فوق سنگین آغاز شد. بهداد سلیمی تنها نماینده ایران در این بخش از مسابقات است، وی که مدال طلا بازی های المپیک ریو را در اختیار دارد، برای حرکت یک ضرب خود وزنه ۲۰۶ را انتخاب کرده است.

 مدال بهداد سلیمی را دزدیدند 


بهداد سلیمی که در حرکت یک ضرب رکورد المپیک را توانسته بود جا به جا کند با تصمیمات عجیب داوری در حرکت دو ضرب رو به رو شد تا در نهایت هیات ژوری او را از دور رقابت ها حذف کردند.دانلود فیلم حرکت یک و دو ضرب بهداد سلیمی 27 مرداد 95 | رکورد المپیک 2016  دانلود فیلم حرکت یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016 | شکستن رکورد المپیک

 

 دانلود فیلم حرکت تک ضرب و شکستن رکورد المپیک توسط بهداد سلیمی

دانلود فیلم رکورد شکنی لحظه ای تالاخادزه در المپیک ریو

دانلود فیلم حرکات دو ضرب بهداد سلیمی در المپیک ریو

دانلود فیلم شادی مردم مقابل منزل سلیمی پس از رکورد شکنی

 دانلود کلیپ زدن رکورد تاریخ المپیک توسط تالاخادزه

نظر نصیری نیا در مورد ناداوری در مورد سلیمی 

مدال بهداد سلیمی را دزدیدند 

طبق قوانین، هیات ژورى قادر نخواهد بود تصمیم سه داور را تغییر دهد و این تصمیم به نظر مى رسد یک حق کشى واضح در سنگین وزن وزنه بردارى علیه بهداد سلیمى باشد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالى که بهداد سلیمى موفق شده بود در دومین حرکت خود، سه چراغ سفید دریافت کند، با اعلام هیات ژورى از دیس  کوالیفاى شد و در حرکت سوم نیز نتوانست وزنه ٢٤٥ را بالاى سر ببرد.

طبق قوانین، هیات ژورى تنها در مواقعى که نظر یکى یا دو داور متفاوت باشد مى تواند در نتیجه نهایى وارد شود و به نظر مى رسد تصمیم آنها در نپذیرفتن سه نظر مثبت درباره مهار وزنه ٢٤٥ کیلویى در مرحله دوم توسط وزنه بردار سنگین وزن کشورمان یک حق کشى آشکار باشد.

طبق این قوانین هیات ژورى نمى تواند تصمیم جمعى سه داور را تغییر دهد مگر در موردى که یک اعتراض رسمى نسبت به تصمیم داوران بر اساس دستور العمل انجام اعتراض، داده مى شود.

اعتراض شدید سلیمی به تصمیم هیئت ژوری (عکس)


وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان بعد از رویارویی با ناداوری در رقابت‌های دو ضرب این دسته به شدت به تصمیم هیات ژوری اعتراض کرد.


به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم،  بهداد سلیمی بعد از اینکه با ناداوری در دسته فوق سنگین المپیک 2016 روبرو شد به شدت به تصمیم هیئت ژوری اعتراض کرد. او در کنار میز داوران نشست و به شدت به تصمیم هیئت ژوری اعتراض داشت. علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری بعد از چند دقیقه او را از زمین بلند کرد.

 

سجاد انوشیروانی و علی مرادی نیز بعد از بلند شدن سلیمی به کنار میز داوران و هیات ژوری رفته و به اعتراض پرداختند. اعتراض‌ها همچنان ادامه داشت و در ادامه سلیمی بار دیگر به سمت میز داوران بازگشت و همراه مرادی به تصمیم داوران اعتراض کردند. سجاد انوشیروانی با حرکت دست به سمت نیز داوران اشاره کرد و به آنها گفت که حق بهداد را خوردند و مدال او را گرفتند.

 

 

 

بهداد سلیمی که در حرکت یک ضرب رکورد المپیک را توانسته بود جا به جا کند با تصمیمات عجیب داوری در حرکت دو ضرب رو به رو شد تا در نهایت هیات ژوری او را از دور رقابت ها حذف کردند.

 

  بهداد سلیمی وزنه بردار نماینده 105+ کیلوگرم کشورمان به مصاف حریفان خود رفت و در انجام حرکت دوضرب ناکام بود. 
 
تک ضرب:
 
سلیمی در حرکت اول یک‌ضرب، وزنه 206 کیلوگرمی را انتخاب و به خوبی موفق به مهار آن شد، وی در حرکت دوم به راحتی وزنه 211 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت سوم وزنه 216 کیلوگرمی را انتخاب کرد و با موفقت در زدن این وزنه رکورد المپیک را در یک ضرب جا به جا و در رقابتی نزدیک با تالاخادزه گرجستانی در رده نخست حرکت یک ضرب قرار بگیرد. 
 
پس از نماینده 26 ساله کشورمان ، راشا تالاخادزه از گرجستان با 215 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و گور میناسیان از ارمنستان با 210 کیلوگرم سوم شد.
 
دوضرب:
 
سلیمی برای حرکت اول خود وزنه 245 کیلوگرمی را در دو‌ضرب انتخاب کرد که با وجود بالای سر بردن وزنه، اما دو چراغ قرمز از داوران دریافت کرد تا ناکام باشد. او در حرکت دوم خود، دوباره وزنه 245 کیلوگرم را انتخاب کرد و این بار وزنه را بالای سر برد و سه چراغ سفید گرفت اما هیئت ژوری آن را قبول نکرد. در حرکت سوم نیز این وزنه‌بردار در مهار وزنه 245 کیلوگرمی موفق نبود.
 
در نهایت اعتراض های بهداد نتیجه نداد و از دور مسابقات کنار رفت.

 

 


 مافیای جهانی وزنه برداری چه بر سر بهداد آورد؟


موضوع دست های پشت پرده و تصمیمات پنهانی وزنه برداری قبل از این هم برای ایرن اتفاق افتاده بود که شاهین نصری نیا این تصمیمات را برای بهداد پیش بینی می کرد.


به گزارش "ورزش سه"، المپیک 2000 سیدنی اتفاقی عجیب را برای وزنه برداری ایران به همراه داشت که شاهین نصیری نیا ستاره وزن 85 کیلو ایران در آن سال ها به طرز مشکوکی 3 حرکت خود را اوت کرد و از المپیک کنار رفت. این اتفاق چند بار دیگر هم برای وزنه برداران ایرانی پیش آمده بود که آخرین آن به المپیک لندن و باز هم در وزن 85 کیلوگرم برای سهراب مرادی اتفاق افتاد. وزنه برداری ایران در حالیکه می رفت سومین طلای خود را در این المپیک کسب کند تا جاودانه شود با تصمیمات عجیب هیات ژوری و البته داوران رو به رو شدند تا بهداد سلیمی در عین ناباوری از المپیک حذف شود.


دست های پشت پرده و لابی های " أیان" رییس کمیته جهان وزنه برداری بارها در حد شایعه مطرح شده بود اما شاهین نصیری نیا در گفت و گویی قدیمی با از این تصمیمات پنهان پرده برداری کرده بود و احتمال این تصمیمات را برای بهداد در این المپیک می داد. او در آن گفت و گو یادآوری کرده بود: 


* اگر روی رصحنه می رفتم به بهانه دوپینگ ، محرومم می کردند

او در مورد اتفاقاتی که در المپیک سیدنی برایش اتفاق افتاد می گفت:« قبل از بازی به رئیس وقت فدراسیون ما گفتند کوروش نباید وزنه بزند. یادتان که هست آن سال ها من بهترین رکوردها را زده بودم اما پیروس دیماس یک اسطوره بود . این برای روسای فدراسیون خیلی مهم است که اسطوره سازی کنند و قهرمان هایی داشته باشند که دو یا 3 طلای جهانی می گیرند. در آن وزن ما 3 نفر بودیم. من ، ورزشکار آلمانی و پیروس دیماس یونانی. گفتند او باید قهرمان شود. من گفتم پس بگذارید بروم روی صحنه برای مدال نقره یا برنز اما زیر بار نرفتند. گفتند اگر بروی روی صحنه به بهانه دوپینگ ، محرومت می کنیم و کل تیم ایران را بر می گردانیم ایران. ما هم که زورمان نمی رسید . کسی را در فدراسیون جهانی نداشتیم. چاره ای برای مان نماند غیر از اینکه بروم و مصدوم بشوم. درحالی که آلمان ها اقلا ورزشکارشان را فرستادند وبه یک مدال نقره رسیدند.»


* نمی خواهند بهداد اسطوره شود

او در مورد اینکه این سناریو در وزنه برداری همیشه قرار است تکرار شود یا نه هم توضیح داد:« شک نکن که همین طور است. آنها مدال ها را از قبل می چینند. الان دسته 94 کیلوگرم را ببین. برای قهرمانی ایلیا همه کار می کنند . او از هر بندی آزاد است. چون تبدیل شده به یک اسطوره ، برای شان درآمدزایی می شود. در دسته 105 کیلو دیدید چطور روس ها را حذف کردند؟ شک نکن در این وزن اتفاقات خاصی افتاده. خدا را شکر برآیند این اتفاق به نفع نصیر شلال ما شد اما این اتفاقات قطعا طبیعی نیست. در دسته سنگین وزن هم شانس با ماست که خدا را شکر بهداد الان اسطوره این وزن شده ، مثل خود حسین. او که وزنه می زند ، مردم حاضرند بلیت بخرند و اسپانسرها برایش هزینه می کنند. اگر غیر از این بود در سنگین وزن هم سناریوی جدیدی می چیدند. مگر یادت نیست با علی حسینی چه کردند.یا اتفاقاتی که برای وزنه برداری ما در سال 2007 ایجاد کردند. این ها همه دست آیان است. او تعیین می کند چه کسی در این رشته مدال بگیرد. روزی که او از وزنه برداری برود ، این رشته بهشت می شود.»

او گفت : اینها خودشان وزنه بردار بودند و بلدند چه کار کنند.


کمیته بین‌المللی المپیک بعد از رکوردشکنی بهداد سلیمی وزنه‌بردار فوق‌سنگین کشورمان در المپیک 2016 به نماینده ایران تبریک گفت.

 

سلیمی قوی‌ترین مرد جهان و رکورددار حرکت یک‌ضرب در جهان برای نخستین‌ حرکت خود وزنه 206 کیلوگرم را درخواست داد که این وزنه را به راحتی بالای سر برد. این قهرمان کشورمان در دومین انتخاب خود، وزنه 211 کیلوگرم را درخواست داد و باز هم به راحتی این وزنه را مهار کرد. سلیمی در حرکت سوم وزنه 2016 کیلوگرمی را نیز بالای سر برد و رکورد یک ضرب المپیک را شکست.

 

 

 

تصاویر

سلیمی در حرکت اول یک‌ضرب، وزنه 206 کیلوگرمی را انتخاب و به خوبی موفق به مهار آن شد، وی در حرکت دوم به راحتی وزنه 211 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت سوم وزنه 216 کیلوگرمی را انتخاب کرد و با موفقت در زدن این وزنه رکورد المپیک را در یک ضرب جا به جا کرد و  در رقابتی نزدیک با تاخالادزه گرجستانی در رده نخست حرکت یک ضرب قرار بگیرد.

پس از نماینده 26 ساله کشورمان ، راشا تاخالادزه از گرجستان با 215 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و نماینده ارمنستان با 210 کیلوگرم سوم شد.

سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
 

اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران+فیلم

اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران را در کلیپ ذیل مشاهده کنید.
به گزارش گروه فیلم و صوت ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران را در کلیپ ذیل مشاهده کنید.
 
 
 
 
 
تصاویر دردناک محمد بنا برای کشتی گیران

گریه محمد بنا پشت میله های ریو + فیلم و تصویر

سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب, سلیمی فاتح حرکت یک ضرب شد, نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه, گزارش لحظه به لحظه از مسابقه "بهداد سلیمی" در المپیک 2016 ریو, پخش زنده و گزارش لحظه به لحظه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک ریو

 

نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 95 + فیلم . ...

 
۱۸ دقیقه پیش - نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 95 + فیلم لحظه اهدای مدال بهداد ... به گزارش "فتو کده 95 " مسابقات وزنه برداری المپیک ریو 2019 بهداد سلیمی 27 مرداد 95 از .... برنده شدن مدال برنز کشتی قاسم رضایی 27 مرداد 95 + کلیپ مراسم اهدای ... خلاصه بازی والیبال ایران روسیه دوشنبه 25 مرداد 95 | المپیک 2016 ریو ...

نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 - دانلود سریال  ...

 
۱۷ دقیقه پیش - نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه برنده شدن سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 1395نتیجه مسابقه وزنه برداری امشب ...

نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 - دانلود آهنگ | ...  

۱۴ دقیقه پیش - 95 ” مسابقات وزنه برداری المپیک ریو 2019بهداد سلیمی 27 مرداد 95 از …. برنده شدن مدال برنز کشتی قاسم رضایی27 مرداد 95 + کلیپ مراسم اهدای مدال ...

زمان مسابقه بهداد سلیمی در المپیک 2016 - است

۴ روز پیش - 1- بهداد سلیمی (ایران): رکورد ورودی 450 کیلوگرم ... زمان دیدارها:چهارشنبه 27 مرداد ساعت 2:30 بامداد .... نتیجهمسابقه وزنه برداری براری در المپیک ...

وزنه برداری بهداد سلیمی - اخبار شهر ما وزنه+برداری+بهداد+سلیمی

 
واکنش حریف بهداد سلیمی پس از حذف وزنه برداری روسیه از المپیک ... های وزنه برداری بازیهای المپیک ریو بامداد فردا چهارشنبه با برگزاری رقابت های دسته به اضافه ... المپیک ریو 2016 در این فیلم گزارشی از تمرینات و وضعیت روحی و جسمانی بهداد .... کشورمان و ایوان گارچیف مشاور فنی فدراسیون سه شنبه 19 مرداد به برزیل اعزام می شوند.

نتیجه و فیلم مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک 2016 ...

۱۴ ساعت پیش - نتیجه نهایی گل ها و خلاصه بازی اسپانیا کرواسی یورو 2016 سه شنبه 1 تیر 95 ... برنامه بازیهای المپیک 2016 ریو | 27 مرداد 95 | فیلم و نتیجه مسابقات ... وزنه برداری بهداد سلیمی دسته 105+ کیلوگرم فینال 02:30 ..... سیاست از نوع ایرانی در دل خود رازها و پنهان هایی دارد که شاید زمان علنی شدن و افشای آن ناپیداها، چندین .

وزنه برداری :: ورزش 3

www.varzesh3.com/tag/4158/ 
تیم فانتزی لیگ 96-95 · ویدئو · جام حذفی · اخبار زنده · ارتباط با ما · TakTix ... ﺳﻪشنبه 26 مرداد19:57 ... لهستان از کسب مدال دروزنه‌برداری المپیک بازماند 1395/05/26 ... آخرین روز رقابت های وزنه برداری المپیک 2016 روز بامداد فردا - چهارشنبه - در حالی در ... بهداد سلیمی هستند تا برای اولین بار ایران با 3 طلا در وزنه برداری المپیک را به ...

نتایج و برنامه مسابقات 19 مرداد 95 المپیک ریو 2016 | نوروز 95

www.newsms95.ir/2016/08/08/نتایج-و-برنامه-مسابقات-19-مرداد-95-المپیک-ر/
 
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتایج مسابقات المپیک 2016 ریو | 19 مرداد 95 | فیلم و برنامه بازیها ... بازیهای المپیک ریو 2016 از 15 الی 31 مرداد 1395 در شهر ریودوژانیرو ... ایران با امریکا بازی داره در27 خرداد 95 از شبکه ی 3 ادم نباید چرت و .... چهارشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۰:۳۵. ... وزنه برداری حاضردر ریو(رستمی، مرادی و هاشمی) همزمان با سلیمی و براری ...

نتیجه کشتی امید نوروزی در المپیک 2016 ریو - پورتال ...

sandughche.ir/tag/نتیجه+کشتی+امید+نوروزی+در+المپیک+2016+ریو
 
۱۷ ساعت پیش - ساعت کشتی امید نوروزی المپیک 2016 , زمان کشتی امید نوروزی ... زمان مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 ریو ... مقابل این حریف، در دور سوم با برنده «شاماگی بولکواتزه» از گرجستان و ... تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1395 زمان : 1:9 | توسط : Admin ... نتیجه بازی پرسپولیس سایپا 5 مرداد 95 + دانلود خلاصه ...

کشتی امید نوروزی المپیک 2016 - پورتال صندوقچه

sandughche.ir/tag/کشتی+امید+نوروزی+المپیک+2016
 
۱۷ ساعت پیش - ساعت کشتی امید نوروزی المپیک 2016 , زمان کشتی امید نوروزی ... زمان مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 ریو ... تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1395 زمان : 1:9 | توسط : Admin ... نتیجه و فیلم بازی والیبال ایران و آرژانتین المپیک 2016 ریو 18 مرداد 95 ... نتیجه بازی پرسپولیس سایپا 5 مرداد 95 + دانلود خلاصه ...

نتیجه کشتی امید نوروزی - پورتال صندوقچه

sandughche.ir/tag/نتیجه+کشتی+امید+نوروزی
 
۱۷ ساعت پیش - ساعت کشتی امید نوروزی المپیک 2016 , زمان کشتی امید نوروزی ... زمان مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 ریو ... مقابل این حریف، در دور سوم با برنده «شاماگی بولکواتزه» از گرجستان و ... تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1395 زمان : 1:9 | توسط : Admin ... نتیجه بازی پرسپولیس سایپا 5 مرداد 95 + دانلود خلاصه ...

مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/
 
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ / Wednesday, 17 August, 2016 ... بهداد سلیمی که از المپیک 2012 لندن به بعد طلا نگرفته است،امشب برای تکرار قهرمانی در المپیک به میدان ...

90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ - صفحه نخست

90tv.ir/
 
صحبت‌های بهداد سلیمی پیش از مسابقه وزنه برداری در المپیک ... خلاصه بازی: آژاکس 1-1 روستوف (حضور آزمون و عزت اللهی) ... ۰۰:۲۱ روزنامه های ورزشی چهارشنبه 27 مرداد 95; ۰۰:۲۱ حواشی حذف امید نوروزی از کشتی فرنگی المپیک; ۰۰:۱۸ ... ۲۱:۱۵ اسکای؛ هارت از منچستر سیتی جدا خواهد شد; ۲۱:۱۱ شکسته شدن رکوردی 114 ساله در منچستریونایتد ...

نتیجه والیبال ایران مصر المپیک 2016 | خلاصه بازی و فیلم | ...

www.kolbenews.ir/.../نتیجه-و-فیلم-والیبال-ایران-مصر-المپیک-2016-ریو-23-مرداد-...
 
فیلم بازی والیبال ایران و مصر المپیک 2016 ریو 23 مرداد 95+نتیجه. 30. کلبه نیوز بازدید : 979 شنبه 23 مرداد 1395 : 3:42 نظرات (0). نتیجه والیبال ایران مصر .... زمان ( تاریخ و ساعت ) مسابقه وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 ریو ... نتیجه و فیلممسابقات ورزشکاران ایران در المپیک 2016 چهارشنبه 27 مرداد 95+برنامه و زمان بازیهانتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 95 + فیلم ...
۱ - نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 95 + فیلم لحظه اهدای مدال بهداد ... به گزارش "فتو کده 95 " مسابقات وزنه برداری المپیک ریو 2019 بهداد سلیمی 27 مرداد 95 از .... برنده شدن مدال برنز کشتی قاسم رضایی 27 مرداد 95 + کلیپ مراسم اهدای ... خلاصه بازی والیبال ایران روسیه دوشنبه 25 مرداد 95 | المپیک 2016 ریو ...


نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 - دانلود سریال ...
۱۵  - نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه برنده شدن سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 1395نتیجه مسابقه وزنه برداری امشب ...
نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 - دانلود آهنگ  /
 
۱۳  95 ” مسابقات وزنه برداری المپیک ریو 2019بهداد سلیمی 27 مرداد 95 از …. برنده شدن مدال برنز کشتی قاسم رضایی27 مرداد 95 + کلیپ مراسم اهدای مدال ...
زمان مسابقه بهداد سلیمی در المپیک 2016 - است
۴ بهداد سلیمی (ایران): رکورد ورودی 450 کیلوگرم ... زمان دیدارها:چهارشنبه 27 مرداد ساعت 2:30 بامداد .... نتیجهمسابقه وزنه برداری براری در المپیک ...
وزنه برداری بهداد سلیمی - اخبار شهر ما
واکنش حریف بهداد سلیمی پس از حذف وزنه برداری روسیه از المپیک ... های وزنه برداری بازیهای المپیک ریو بامداد فردا چهارشنبه با برگزاری رقابت های دسته به اضافه ... المپیک ریو 2016 در این فیلم گزارشی از تمرینات و وضعیت روحی و جسمانی بهداد .... کشورمان و ایوان گارچیف مشاور فنی فدراسیون سه شنبه 19 مرداد به برزیل اعزام می شوند.
نتیجه و فیلم مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک 2016 .
۱ - نتیجه نهایی گل ها و خلاصه بازی اسپانیا کرواسی یورو 2016 سه شنبه 1 تیر 95 ... برنامه بازیهای المپیک 2016 ریو | 27 مرداد 95 | فیلم و نتیجه مسابقات ... وزنه برداری بهداد سلیمی دسته 105+ کیلوگرم فینال 02:30 ..... سیاست از نوع ایرانی در دل خود رازها و پنهان هایی دارد که شاید زمان علنی شدن و افشای آن ناپیداها، چندین .
وزنه برداری :: ورزش 3 وزنه-برداری
 
تیم فانتزی لیگ 96-95 · ویدئو · جام حذفی · اخبار زنده · ارتباط با ما · TakTix ... ﺳﻪشنبه 26 مرداد19:57 ... لهستان از کسب مدال دروزنه‌برداری المپیک بازماند 1395/05/26 ... آخرین روز رقابت های وزنه برداری المپیک 2016 روز بامداد فردا - چهارشنبه - در حالی در ... بهداد سلیمی هستند تا برای اولین بار ایران با 3 طلا در وزنه برداری المپیک را به ...
 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

جلوگیری از کپی کردن مطالب