X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دانلود فیلم حرکت یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016 | شکستن رکورد المپیک

چهارشنبه 27 مرداد 1395 ساعت 03:59

دانلود فیلم حرکت یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016 | شکستن رکورد المپیک

برچسب ها: دانلود فیلم حرکت یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016، دانلود فیلم حرکت یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016 | شکستن رکورد المپیک، نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه، آپارات - وزنه برداری المپیک، آغاز حرکت یکضرب/یورش بهداد سلیمی با 206 کیلوگرم یکضرب، المپیک 2016 - ریو صدرنشینی سلیمی در پایان حرکت یک ضرب فوق، سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب، سلیمی فاتح حرکت یک ضرب شد، نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه، گزارش لحظه به لحظه از مسابقه "بهداد سلیمی" در المپیک 2016 ریو، پخش زنده و گزارش لحظه به لحظه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک ریو


دانلود فیلم حرکت یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016

دانلود فیلم شکستن رکورد دنیا توسط بهداد سلیمی 27 مرداد 1395

عکس و تصاویر رکورد تک ضرب دنیا را شکست بهداد سلیمی المپیک ریو 2016 توسط بهداد سلیمی رکورد دو ضرب را جا به جا کرد چهارشنبه 27 مرداد 95  

عکس و تصاویر رکورد تک ضرب دنیا را شکست بهداد سلیمی المپیک ریو 2016 توسط بهداد سلیمی رکورد دو ضرب را جا به جا کرد چهارشنبه 27 مرداد 95 

سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب+تصاویر

 

مدال بهداد سلیمی را دزدیدند 


 

دانلود فیلم حرکت یک و دو ضرب بهداد سلیمی 27 مرداد 95 | رکورد المپیک 2016  دانلود فیلم حرکت یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016 | شکستن رکورد المپیک

 

 دانلود فیلم حرکت تک ضرب و شکستن رکورد المپیک توسط بهداد سلیمی

دانلود فیلم رکورد شکنی لحظه ای تالاخادزه در المپیک ریو

دانلود فیلم حرکات دو ضرب بهداد سلیمی در المپیک ریو

دانلود فیلم شادی مردم مقابل منزل سلیمی پس از رکورد شکنی

 دانلود کلیپ زدن رکورد تاریخ المپیک توسط تالاخادزه

نظر نصیری نیا در مورد ناداوری در مورد سلیمی 

مدال بهداد سلیمی را دزدیدند 

طبق قوانین، هیات ژورى قادر نخواهد بود تصمیم سه داور را تغییر دهد و این تصمیم به نظر مى رسد یک حق کشى واضح در سنگین وزن وزنه بردارى علیه بهداد سلیمى باشد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالى که بهداد سلیمى موفق شده بود در دومین حرکت خود، سه چراغ سفید دریافت کند، با اعلام هیات ژورى از دیس  کوالیفاى شد و در حرکت سوم نیز نتوانست وزنه ٢٤٥ را بالاى سر ببرد.

طبق قوانین، هیات ژورى تنها در مواقعى که نظر یکى یا دو داور متفاوت باشد مى تواند در نتیجه نهایى وارد شود و به نظر مى رسد تصمیم آنها در نپذیرفتن سه نظر مثبت درباره مهار وزنه ٢٤٥ کیلویى در مرحله دوم توسط وزنه بردار سنگین وزن کشورمان یک حق کشى آشکار باشد.

طبق این قوانین هیات ژورى نمى تواند تصمیم جمعى سه داور را تغییر دهد مگر در موردى که یک اعتراض رسمى نسبت به تصمیم داوران بر اساس دستور العمل انجام اعتراض، داده مى شود.

اعتراض شدید سلیمی به تصمیم هیئت ژوری (عکس)


وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان بعد از رویارویی با ناداوری در رقابت‌های دو ضرب این دسته به شدت به تصمیم هیات ژوری اعتراض کرد.


به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم،  بهداد سلیمی بعد از اینکه با ناداوری در دسته فوق سنگین المپیک 2016 روبرو شد به شدت به تصمیم هیئت ژوری اعتراض کرد. او در کنار میز داوران نشست و به شدت به تصمیم هیئت ژوری اعتراض داشت. علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری بعد از چند دقیقه او را از زمین بلند کرد.

 

سجاد انوشیروانی و علی مرادی نیز بعد از بلند شدن سلیمی به کنار میز داوران و هیات ژوری رفته و به اعتراض پرداختند. اعتراض‌ها همچنان ادامه داشت و در ادامه سلیمی بار دیگر به سمت میز داوران بازگشت و همراه مرادی به تصمیم داوران اعتراض کردند. سجاد انوشیروانی با حرکت دست به سمت نیز داوران اشاره کرد و به آنها گفت که حق بهداد را خوردند و مدال او را گرفتند.

 

 

 

بهداد سلیمی که در حرکت یک ضرب رکورد المپیک را توانسته بود جا به جا کند با تصمیمات عجیب داوری در حرکت دو ضرب رو به رو شد تا در نهایت هیات ژوری او را از دور رقابت ها حذف کردند.

 

  بهداد سلیمی وزنه بردار نماینده 105+ کیلوگرم کشورمان به مصاف حریفان خود رفت و در انجام حرکت دوضرب ناکام بود. 
 
تک ضرب:
 
سلیمی در حرکت اول یک‌ضرب، وزنه 206 کیلوگرمی را انتخاب و به خوبی موفق به مهار آن شد، وی در حرکت دوم به راحتی وزنه 211 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت سوم وزنه 216 کیلوگرمی را انتخاب کرد و با موفقت در زدن این وزنه رکورد المپیک را در یک ضرب جا به جا و در رقابتی نزدیک با تالاخادزه گرجستانی در رده نخست حرکت یک ضرب قرار بگیرد. 
 
پس از نماینده 26 ساله کشورمان ، راشا تالاخادزه از گرجستان با 215 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و گور میناسیان از ارمنستان با 210 کیلوگرم سوم شد.
 
دوضرب:
 
سلیمی برای حرکت اول خود وزنه 245 کیلوگرمی را در دو‌ضرب انتخاب کرد که با وجود بالای سر بردن وزنه، اما دو چراغ قرمز از داوران دریافت کرد تا ناکام باشد. او در حرکت دوم خود، دوباره وزنه 245 کیلوگرم را انتخاب کرد و این بار وزنه را بالای سر برد و سه چراغ سفید گرفت اما هیئت ژوری آن را قبول نکرد. در حرکت سوم نیز این وزنه‌بردار در مهار وزنه 245 کیلوگرمی موفق نبود.
 
در نهایت اعتراض های بهداد نتیجه نداد و از دور مسابقات کنار رفت.

 

 


 مافیای جهانی وزنه برداری چه بر سر بهداد آورد؟


موضوع دست های پشت پرده و تصمیمات پنهانی وزنه برداری قبل از این هم برای ایرن اتفاق افتاده بود که شاهین نصری نیا این تصمیمات را برای بهداد پیش بینی می کرد.


به گزارش "ورزش سه"، المپیک 2000 سیدنی اتفاقی عجیب را برای وزنه برداری ایران به همراه داشت که شاهین نصیری نیا ستاره وزن 85 کیلو ایران در آن سال ها به طرز مشکوکی 3 حرکت خود را اوت کرد و از المپیک کنار رفت. این اتفاق چند بار دیگر هم برای وزنه برداران ایرانی پیش آمده بود که آخرین آن به المپیک لندن و باز هم در وزن 85 کیلوگرم برای سهراب مرادی اتفاق افتاد. وزنه برداری ایران در حالیکه می رفت سومین طلای خود را در این المپیک کسب کند تا جاودانه شود با تصمیمات عجیب هیات ژوری و البته داوران رو به رو شدند تا بهداد سلیمی در عین ناباوری از المپیک حذف شود.


دست های پشت پرده و لابی های " أیان" رییس کمیته جهان وزنه برداری بارها در حد شایعه مطرح شده بود اما شاهین نصیری نیا در گفت و گویی قدیمی با از این تصمیمات پنهان پرده برداری کرده بود و احتمال این تصمیمات را برای بهداد در این المپیک می داد. او در آن گفت و گو یادآوری کرده بود: 


* اگر روی رصحنه می رفتم به بهانه دوپینگ ، محرومم می کردند

او در مورد اتفاقاتی که در المپیک سیدنی برایش اتفاق افتاد می گفت:« قبل از بازی به رئیس وقت فدراسیون ما گفتند کوروش نباید وزنه بزند. یادتان که هست آن سال ها من بهترین رکوردها را زده بودم اما پیروس دیماس یک اسطوره بود . این برای روسای فدراسیون خیلی مهم است که اسطوره سازی کنند و قهرمان هایی داشته باشند که دو یا 3 طلای جهانی می گیرند. در آن وزن ما 3 نفر بودیم. من ، ورزشکار آلمانی و پیروس دیماس یونانی. گفتند او باید قهرمان شود. من گفتم پس بگذارید بروم روی صحنه برای مدال نقره یا برنز اما زیر بار نرفتند. گفتند اگر بروی روی صحنه به بهانه دوپینگ ، محرومت می کنیم و کل تیم ایران را بر می گردانیم ایران. ما هم که زورمان نمی رسید . کسی را در فدراسیون جهانی نداشتیم. چاره ای برای مان نماند غیر از اینکه بروم و مصدوم بشوم. درحالی که آلمان ها اقلا ورزشکارشان را فرستادند وبه یک مدال نقره رسیدند.»


* نمی خواهند بهداد اسطوره شود

او در مورد اینکه این سناریو در وزنه برداری همیشه قرار است تکرار شود یا نه هم توضیح داد:« شک نکن که همین طور است. آنها مدال ها را از قبل می چینند. الان دسته 94 کیلوگرم را ببین. برای قهرمانی ایلیا همه کار می کنند . او از هر بندی آزاد است. چون تبدیل شده به یک اسطوره ، برای شان درآمدزایی می شود. در دسته 105 کیلو دیدید چطور روس ها را حذف کردند؟ شک نکن در این وزن اتفاقات خاصی افتاده. خدا را شکر برآیند این اتفاق به نفع نصیر شلال ما شد اما این اتفاقات قطعا طبیعی نیست. در دسته سنگین وزن هم شانس با ماست که خدا را شکر بهداد الان اسطوره این وزن شده ، مثل خود حسین. او که وزنه می زند ، مردم حاضرند بلیت بخرند و اسپانسرها برایش هزینه می کنند. اگر غیر از این بود در سنگین وزن هم سناریوی جدیدی می چیدند. مگر یادت نیست با علی حسینی چه کردند.یا اتفاقاتی که برای وزنه برداری ما در سال 2007 ایجاد کردند. این ها همه دست آیان است. او تعیین می کند چه کسی در این رشته مدال بگیرد. روزی که او از وزنه برداری برود ، این رشته بهشت می شود.»

او گفت : اینها خودشان وزنه بردار بودند و بلدند چه کار کنند.


کمیته بین‌المللی المپیک بعد از رکوردشکنی بهداد سلیمی وزنه‌بردار فوق‌سنگین کشورمان در المپیک 2016 به نماینده ایران تبریک گفت.

 

سلیمی قوی‌ترین مرد جهان و رکورددار حرکت یک‌ضرب در جهان برای نخستین‌ حرکت خود وزنه 206 کیلوگرم را درخواست داد که این وزنه را به راحتی بالای سر برد. این قهرمان کشورمان در دومین انتخاب خود، وزنه 211 کیلوگرم را درخواست داد و باز هم به راحتی این وزنه را مهار کرد. سلیمی در حرکت سوم وزنه 2016 کیلوگرمی را نیز بالای سر برد و رکورد یک ضرب المپیک را شکست.

 

 

 

تصاویر

سلیمی در حرکت اول یک‌ضرب، وزنه 206 کیلوگرمی را انتخاب و به خوبی موفق به مهار آن شد، وی در حرکت دوم به راحتی وزنه 211 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت سوم وزنه 216 کیلوگرمی را انتخاب کرد و با موفقت در زدن این وزنه رکورد المپیک را در یک ضرب جا به جا کرد و  در رقابتی نزدیک با تاخالادزه گرجستانی در رده نخست حرکت یک ضرب قرار بگیرد.

پس از نماینده 26 ساله کشورمان ، راشا تاخالادزه از گرجستان با 215 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و نماینده ارمنستان با 210 کیلوگرم سوم شد.

سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
 

اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران+فیلم

اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران را در کلیپ ذیل مشاهده کنید.
به گزارش گروه فیلم و صوت ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران را در کلیپ ذیل مشاهده کنید.
 
 
 
 
 
تصاویر دردناک محمد بنا برای کشتی گیران

گریه محمد بنا پشت میله های ریو + فیلم و تصویر

سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب, سلیمی فاتح حرکت یک ضرب شد, نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه, گزارش لحظه به لحظه از مسابقه "بهداد سلیمی" در المپیک 2016 ریو, پخش زنده و گزارش لحظه به لحظه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک ریو

دانلود فیلم حرکت یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016

منبع: ورزش  ه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه برنده شدن سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 1395

  

 

دانلود کلیپ شکستن رکورد وزنه برداری توسط بهداد سلیمی ...

olympics2016.blogsky.com/1395/.../27/.../دانلود-کلیپ-شکستن-رکورد-وزنه-برداری...
 

۵ دقیقه پیش - دانلود کلیپ شکستن رکورد وزنه برداری توسط بهداد سلیمی 27 مرداد 95 + ... دانلود فیلم وزنه برداری و لحظه رکوردالمپیک بهداد سلیمی چهارشنبه 27 ...

دانلود فیلم حرکت یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016 | ...

nex1-music.nasrblog.com/دانلود-فیلم-حرکت-یک-ضرب-بهداد-سلیمی-در-المپیک-20...
 

۳ دقیقه پیش - نوشته شده توسط nex1-music Comments 0 دیدگاه. برچسب ها: دانلود ... رکورد یک ضرب جهان شکسته شد؛ ... برچسب ها: نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه برنده شدن سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 1395.

دانلود فیلم لحظه زدن رکورد المپیک بهداد سلیمی 27 مرداد 95 | ...

pasokhname-khordad95.ir/2016/08/16/دانلود-فیلم-لحظه-زدن-رکورد-المپیک-بهدا/
 

۱۹ دقیقه پیش - فیلم لحظه برنده شدن بهداد سلیمی 27 مرداد 95 + دانلود کلیپ زدن رکورد … .... رکورد وزنه برداری المپیک توسطروسلان نورالدینوف ازبکستانی در 105 ... وزنه بردار فوق سنگین کشورمان با شکستن رکورد جهان به مدال طلای یکضرب فوق ...

فیلم لحظه برنده شدن بهداد سلیمی 27 مرداد 95 | دانلود آهنگ | ...

pasokhname-khordad95.ir/2016/08/.../فیلم-لحظه-برنده-شدن-بهداد-سلیمی-27-مرداد-9...
 

۴۱ دقیقه پیش - فیلم لحظه برنده شدن بهداد سلیمی 27 مرداد 95 + دانلود کلیپ زدن رکورد المپیک ریو 2016 وزنه برداری بهداد سلیمی... دانلود فیلم برنده شدن سهراب مرادی قهرمان وزنه برداری ریو 2016 … .... فیلم | لحظه شکسته شدن رکورد المپیک و طلایی شدن کیانوش … .... کشته شدن داعشی در حال فرار توسط تک تیرانداز خبره ارتش!

دانلود فیلم کامل مسابقه وزنه برداری کیانوش رستمی در ...

fantea.rozblog.com/.../دانلود-فیلم-کامل-مسابقه-وزنه-برداری-کیانوش-رستمی-در-المپی...

۳ روز پیش - دانلود وزنه برداری کیانوش رستمی المپیک 2016,دانلود فیلم وزنه‌برداری کیانوش رستمی در المپیک ..... دانلود کلیپ کیانوش رستمی در شکستن رکورد جهان در وزنه . .... بهداد سلیمی و محمد رضا براری هر 2 در صحت سلامت کامل سپری می کنند و نیروهای . ... دانلود فیلم لحظه شکستن رکورد رضازاده توسط الکسی لوچف از روسیه.

دانلود فیلم وزنه برداری کیانوش رستمی المپیک 2016 | ...

www.kolbenews.ir/.../دانلود-فیلم-مسابقه-وزنه-برداری-کیانوش-رستمی-در-المپیک-...
 

دانلود فیلم وزنه‌برداری کیانوش رستمی در المپیک 2016, دانلود فیلم اهدای مدال طلا به ... عنوان, پاسخ, بازدید, توسط ... زمان و ساعت مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک 2016+فیلم و نتیجه ... کلبه نیوز بازدید : 1437 شنبه 23 مرداد 1395 : 13:29 نظرات (0) ... شکر می کنم که توانستم با شکستن رکورد جهان و المپیک مدال طلا را کسب کنم.

لحظه شکستن رکورد رضازاده توسط بهداد سلیمی - آپارات

www.aparat.com/v/c1gUz/لحظه_شکستن_رکورد_رضازاده_توسط_بهداد_سلیمی
 

۲۲ آبان ۱۳۹۰ ه‍.ش. - باران وزنه بردار فوق سنگین کشورمان با شکستن رکورد جهان به مدال طلای یکضرب فوق سنگین رسید. لحظهشکستن رکورد رضازاده توسط بهداد سلیمی بهداد سلیمی , رکور. ... از سایر امکانات در سایت عضو و یا وارد شوید. دانلوددانلودکیفیت عادی ... با اشتراک در فیلیمو به تماشای هزاران فیلم و سریال ایرانی و خارجی ...

شادی مردم پس از رکورد شکنی "بهداد سلیمی" - آپارات

www.aparat.com/.../شادی_مردم_پس_از_رکورد_شکنی_%26quot%3Bبهداد_سلیمی%2...
 

اتاق خبر 24 شادی مردم مقابل منزل بهداد سلیمی پس از شکسته شدن رکورد جهان و المپیک توسط او در حرکت یک ضرب وزنه برداری ، با مهار وزنه 216 کیلوگرمی شادی ... فیلم ... شادی مردم پس از رکورد شکنی "بهداد سلیمی". 4 ... 27 مرداد 1395 ... پسندیدن;دانلود.

نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | ...

freecamp.ir/news/128726
 

۱۷ دقیقه پیش - فیلم لحظه برنده شدن بهداد سلیمی 27 مرداد 95 + دانلود کلیپ زدن رکورد ... خلاصه بازی والیبال ایران روسیه دوشنبه 25 مرداد 95 | المپیک 2016 ریو . .... تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1395 زمان : 1:9 | توسط : Admin . ... ۲۱:۱۵ اسکای؛ هارت از منچستر سیتی جدا خواهد شد; ۲۱:۱۱ شکسته شدن رکوردی 114 ساله در منچستریونایتد .

رکورد حسین رضازاده شکسته شد + فیلم - باشگاه خبرنگاران ...

www.yjc.ir › فیلم و صوت › فیلم و صوت
 

۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - الکسی لوچف با شکستن رکورد دوضرب و مجموع جهان قهرمان رقابت‌های دسته ... فوق سنگین در غیاب بهداد سلیمی و روسلان آلبگوف برای رسیدن به مدال طلای ... لینک مستقیم دانلود ... حمله به رکورد 21 ساعتی دنیا توسط یک ایرانی + فیلم.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

جلوگیری از کپی کردن مطالب